Videovrátný - elektronický vrátný - videotelefon

Slouží k vizuální kontrole prostoru před vstupními dveřmi nebo brankou, k ovládání dveřního zámku i ke komunikaci v rámci objektu.

Základní sestavu tvoří:

  • venkovní kamerová jednotka (kamera, IR přisvícení, tlačítko zvonku, mikrofon a reproduktor) umístěná u vchodu do objektu  
  • zobrazovací jednotka (LCD displej, funkční tlačítka, mikrofon a reproduktor) v interiéru.

Po stisku tlačítka zvonku na dveřní jednotce je aktivován akustický signál zvonku spolu s přenosem obrazu na interiérovou zobrazovací jednotku. Stiskem příslušného tlačítka na zobrazovací jednotce lze zahájit rozhovor s návštěvníkem a obdobným způsobem vyšle uživatel signál k aktivaci relé dveřního zámku - otevřením dveří je zároveň ukončena komunikace. Nově montujeme i videotelefony s vnitřní pamětí. Do paměti jsou ukládány videozáznamy pro případ, že nejsou do 20 sekund po aktivaci zvonění otevřeny vstupní dveře. Může je však pořídit i uživatel během hovoru s příchozím po stisknutí tlačítka na zobrazovací jednotce. Lze uložit až 120 videozáznamů. Při překročení kapacity jsou ukládány nové obrazové  záznamy na místa starších.

Systém je praktický v těchto případech:

  • kontrola vstupu před dveřmi
  • zpětné otevření dveří pomocí elektronického dveřního zámku
  • po zazvonění automatický obraz na monitoru v místnosti
  • záznam návštěv

V naší nabídce jsou dva systémy VIDEX a ASM, které zahrnují nepřebernou škálu funkcí a designových řešení. Jsme schopni dodat systém pro jednu branku či dveře s jednou obrazovkou v domě. Stejně tak můžeme dodat systém pro recepce velkých administrativních budov s mnoha vstupy a interkomem mezi jednotlivými účastníky. Systém je ideálním řešením pro bytové domy.

Dveřní jednotky se vyrábějí v mnoha designech:

Domovní monitory mohou být s displejem a tlačítky, dotykovou obrazovkou nebo i softwarové pro recepce.

Email: tomas@ezont.cz

Telefon: +420 777 763 528

kontakty
Nový web / 23.04.2013
Spustili jsme nové webové stránky
firmy EOZNT. Nabízíme komplexní řešení v
oblasti zabezpečení objektů (požární a zabezpečovací
systémy, kamerové systémy atp.), datových sítí...

více novinek
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.